تبلیغات
جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است" - ((آرزوی بیماران تالاسمی بهشهر: دسترسی به موقع خون شسته))

جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است"

((آرزوی بیماران تالاسمی بهشهر: دسترسی به موقع خون شسته))

 

به موقع نرسیدن خون شسته(واش سل). مشکلات زیادی برای ما بوجود می آورد، وقتی خون در ساعت 11:30 ‏صبح در پایگاه انتقال خون ساری آماده  ‏می شود، در ساعت 5:40 ‏عصر به بهشهر می رسد و بعد از انجام یك سری آزمایشات روی كیسه خون ،وقتی آماده تزریق می شود ساعت 6:20 عصر است ، به همین علت تا پاسی از شب تزریق خون طول می کشد و از آنجای كه بیشتر عزیزان تالاسمی از روستاهای اطراف می آیند برای بازگشت به خانه ، به مشکل وسیله نقلیه بر می خورند.

‏با وجود تالاش های فراوان آقای مهدی رشاد، ریاست مرکز بهداشت ودرمان آموزش پزشکی وآقای موسوی، ریاست بیمارستان امام(ره) و انجمن تالاسمی بهشهر هیچگونه بهبودی در به موقع رسیدن خون شسته صورت نگرفته است.

‏پیشنهاد عزیزان تا لاسمی بهشهر این است که دستگاه مورد نظر را برای پایگاه انتقال خون شهرستان بهشهر تهیه کنند تا هزینه های جانبی انتقال خون از ساری به این شهرستان را کم کنند و هم مشکل عزیزان تا لاسمی برطرف شود.

thala

سلام دوستان

مطبی كه خواندید از طرف انجمن حمایت از بیماران تالاسمی و جمعی از عزیزان تالاسمی بهشهر بود كه یکی از مشکلات و مهم ترین مشکل خود را اینگونه بیان کردند كه امیدواریم مسئولین هر چه زودتر تدبیری اندیشه كنن تا از صدمات روحی و فشار روانی و جو سنگینی كه ناشی از به موقع نرسیدن خون شسته است كم و رفع گردد و دوستان عزیز تالاسمیمان مجبور به شمردن دقیقه ها و ساعت ها نباشند ...

به امید روزی كه همه جای این سرزمین سبز باشد، سبزه سبز ....!!!! Smiley

thala


نوشته شده در سه شنبه 4 دی 1386 ساعت 10:12 ق.ظ توسط امید نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك