تبلیغات
جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است" - دعوت شما به بازارچه !!!

جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است"

بهار

شبنمی آهسته از چشمان برگ

می چكد بر دامن رنگین خاك ;

گل می افشاند به چشم آفتاب

ناز خندی خوابناك

ناگهان از جای بر می خیزد نسیم ;

شاد می رقصد میان شاخسار;

گفت و گوی نرم می لغزد به گوش:

>> هان بهار ؟<<

>>           آری بهار !<<

تالاسمی

سلام به تو ای دوست بهاریم !

قبل از هر چیز پیشاپیش عید نوروز رو به همگی شما تبریگ می گم و امیدوارم سال خوبی رو آغاز كنید و دلهاتون سبز و با نشاط و همواره بهاری باشه !

خوب ! داریم به عید نزدیك می شیم  و انجمن تالاسمی مازندران هم مثل همیشه در آخرین روزهای سال بازارچه ای رو به نفع بیمارن تالاسمی برگزار می كنه كه امسال هم قرار شده به امید خدا در روزهای 23و24 اسفند از ساعت 8 تا 20 در سالن انتظار بخش تالاسمی بیمارستان بوعلی ساری برگزار بشه ...!

پس من از همین جا از تمام شما علاقه مندان و دوستان خوبم دعوت میكنم تا در این بازارچه شركت كنید و همچنین خواهشمندم به اطلاع دوستان و آشنایان و اعضای فامیل هم برسونید تا در این امر خیر و انسان دوستانه ما رو یاری كنند ...

و اما نمونه كوچكی از كالاهای كه در غرفه های بازارچه برای فروش عرضه می شه: ...

شیرینی خانگی و مرسوم برای پذیرای عید_شكلات_آجیل_وسایل هفت سین_اسباب بازی _وسایل آرایشی و بهداشتی_گل مصنوعی_كادوهای كوچك و زیبا برای عیدی بچه ها و ..._ انواع تقویم و سر رسید_مربا_سمبوسه_ترشی_معرق كاری_و خیلی چیزاهای دیگه كه نیازهای شب عیدتون رو میتونید بر طرف كنید !!!

به امید حضور سبزتان بر لوح قلبمان تا طراوتی باشد برای  شادی بهارمان ...!

و در آخر منتظر گزارش من از مجمع عمومی انجمن تالاسمی ایران كه در تاریخ 13/12/86 در سازمان انتقال خون تهران برگزار شد، و بنده به اتفاق 26 نفر از دوستان خوب تالاسمیم كه به عنوان نمایندگان انجمن تالاسمی مازندران،  در این مجمع حضور داشتیم  باشید ...!!!

به امید دیدارSmiley

تالاسمی

 


نوشته شده در پنجشنبه 16 اسفند 1386 ساعت 01:03 ق.ظ توسط امید نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك