تبلیغات
جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است" - مجمع عمومی !!!

جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است"

درود و دو صد درود به دوستان خوبم...

پیرو دعوت نامه و اطلاعیه انجمن تالاسمی ایران نظر به برگزاری مجمع عمومی عادی و انتخاب بازرس اصلی هیأت مدیره كه در روز دوشنبه 13/12/86 برگزار شد ، بنده به اتفاق 26 نفر از دوستان (اعضای انجمن تالاسمی) ساعت 3 شب همون روز به سمت پایگاه انتقال خون تهران به راه افتادیم تا رأس ساعت 10 صبح در آنجا حضور داشته باشیم !

البته ما كمی زود حركت كردیم تا فرصت رو غنیمت شمرده تا چند نفر از بچه ها كه در همون سازمان انتقال خون نوبت درمانی داشتند به كارهاشون برسن ... !

خوب !

همان طور كه انتظار می رفت مجمع با كمی تأخیر آغاز شد تا تمام نماینده های استانهای دیگه، مثل اصفهان ،بندر عباس،تبریز،و .... حضور پیدا كنند...!

به اصرار و دستور آقای دكتر هادی پور(رئیس انجمن تالاسمی ایران) و سركار خانم دكتر ایزدیار(رئیس هیأت مدیره انجمن تالاسمی ایران) بنده و دوست خوبمان خانم فلاح به اتفاق نماینده وزارت كشور و جناب آقای عزیزپور(مسئول روابط عمومی انجمن تالاسمی ایران)  به عنوان هیأت رئیسه به روی جایگاه رفتیم...

كه در ابتدا بنده به عنوان رئیس هیأت رئیسه از طرف اعضای هیأت رئیسه به حضار سلام و خیر مقدم گفتم و اطلاعیه مجمع عمومی رو كه در روزنامه اطلاعات به چاپ رسیده بود رو جهت استحضار بازرس وزارت خانه و حضار قرائت كردم ...!

دستور كار جلسه به قرار زیر بود ...

1_ استماع گزارش سالیانه هیآت مدیره توسط سركار خانم دكتر ایزدیار (رئیس هیأت مدیره انجمن تالاسمی ایران)

2_تصویب تراز مالی و بیلان انجمن كه گزارش آن توسط سركار خانم راعی بازرس انجمن به حضار ارائه شد كه به تصویب آنها قرار گرفت...

3_ گزارش سالیانه انجمن توسط آقای مشهدی (مدیر عامل انجمن تالاسمی ایران)

4_ و در آخر انتخابات بازرس اصلی هیأت مدیره كه سركار خانم ها راعی و شیركوند  كاندید شدند كه در آخر سركار خانم راعی بازرس دوره گذشته انجمن با اختلاف 5 رای از طرف حضار انتخاب شدند .

بر خلاف تمام ذهنیتی كه خیلی ها نسبت به سفرهای كوتاه و یك روزه دارن كه میگن سخت و خسته كننده ست، اما ! به من كه خیلی خوش گذشت و فكر كنم به دوستانمون هم بد نگذشته باشه ! یعنی امیدوارم كه اینطور باشه...؟!

تالاسمی

در ضمن یكی از مهمترین اتفاقات این سفر برای من دیدن دوستان خوب تالاسمیان از دیگر استانها بود كه از طریق وبلاگهایمان با هم در ارتباط بودیم !،مثل دوستان خوب تبریز و اصفهان و ... كه از همین جا بهشون سلام میكنم ...

تالاسمی

چند تا عكس هم براتون گذاشتم كه امیدوارم بیانگر خوشحالی و شادابی بچه ها از اینكه كنار هم هستند باشه ...!

تالاسمی

تالاسمی

تالاسمی

با اینكه ...

حرف های ما هنوز نا تمام ...

تا نگاه می كنی:

وقت رفتن است

باز هم همان حكایت همیشگی!

پیش از آنكه با خبر شوی

لحظه عزیمت تو ناگزیر می شود

آی ...

ای دریغ و حسرت همیشگی !

ناگهان

چقدر زود

دیر می شود!

به امید دیدارSmiley

 

 

 


نوشته شده در چهارشنبه 22 اسفند 1386 ساعت 03:03 ق.ظ توسط امید نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك