تبلیغات
جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است" - مقدمه :

جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است"

به نام خداوند بخشنده مهربان

مقدمه :

سلام دوستان خوبم مخصوصأ دوستان خوب تالاسمی

امیدوارم در هر كجای این كشور پهناور هستید. خوب و خوش سلامت باشید.

معمولا من كم دیدم وقتی وبلاگ یا وب سایتی رسمأ كار خودشو شروع میكنه در قدم اول به معرفی و بیان اهداف خودش بپردازه!

لذا من تصمیم گرفتم قبل از هر چیز مختصرأ به معرفی جادوی سكوت و هدف از ثبت آن و مطالبی كه قرار است در آن ارائه شود بپردازم ...

بدون شك عنوان وبلاگ جادوی سكوت هدف و نوع كار آن را تا حدودی برایتان آشكار می كند . اما با این حال باید بگویم كه ...

جادوی سكوت به موضوعات و معضلات متنوع اجتماعی و فرهنگی خواهد پرداخت چیزهای كه من نام آن را گذاشتم دغدغهای زندگی و زمزمه های دلتنگی ...!

این هدف در جادوی سكوت با ارائه مقاله. داستان . مطلب و شعر ... صورت خواهد گرفت ...

در عین حال باید بگویم هدف اصلی جادوی سكوت حمایت از بیماران تالاسمیك است (یا بهتر بگویم خانواده بزرگ تالاسمی ). زیرا این مسئله از مسائل اجتماعی و فرهنگی مستثنی نیست ...!!!

چون بیماران تالاسمیك هم مثل تمام مردم دنیا (كودكان-نوجوانان -جوانان - پیرهای) دیگر دغدغهای در زندگی خود وهمچنین  زمزمه های دلتنگی... دارن كه به آن بپردازند. با این تفاوت كه دغدغهای زندگی آنها با زندگی مردم كمی فرق میكند ...!

آنها به غیر از دغدغه و نگرانی كمبود  خون - دسفرال- قرص L1- هیدروكسی اوره - آب مقطر و ...  كه بخش عمده ای از نگرانی  آنهاست  نگرانیهای دیگری هم دارند ....

بلكه بسیاری از آنها از ضعف آگاهی و فرهنگی و اجتماعی جامعه نسبت به شرایطشان رنج میبرند.

به همین منظور جادوی سكوت نگاه ویژه ای به این مسئله خواهد داشت ...

اما باید بگویم كه در  15 سال گذشته با فعالیت های های بی دریغ تعدادی از بیماران تالاسمیك بزرگ سال و با همراهی اساتید مجرب  و اشخاص خیر و انسان دوست كه  در چند سال اخیر فعالیتشان رنگ و شكل تازه ی هم به خود گرفته در كشور استان و شهرستان در قالب انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گرد هم آمدند تا به رفع  مشكلات عزیزان تالاسمی بپردازند . كه توانستند در سالهای اخیر سطح آگاهی جامعه را تا حد قابل توجه ای افزایش دهند.كه جا دارد در همین جا از طرف خودم از این عزیزان ضحمت كش و انسان دوست و همچنین از مسئولین و سازمانهای ارتباط جمعی كه در این راه این عزیزان را یاری می كنند كمال تشكررا بكنم و بگم خسته نباشید ...

لازم به ذكر است كه بگویم جادوی سكوت در راستای اهداف خود نگاه ویژه ی خود را به مسائل اجتماعی و فرهنگی(آگاهی - اخبار- اشتغال بیماران تالاسمی- اطلاع رسانی (روابط عمومی) تبلیغات-... ) پیشگیری - تازه های درمان بیماری تالاسمی  و همچنین  مشكلات داروی و درمانی ...   معطوف خواهد كرد.

مخلص كلام اینكه جادوی سكوت می خواهد . با سكوت حرفهای تازه ای را فریاد كند !!! و پول ارتباطی خواهد بود بین بیماران تالاسمی و مسئولین و مردم.

به جادوی سكوت كمك كنید و ایده ها و نظرات سازنده تان را از ما دریغ نكنید . به خاطر داشته باشید كه دست یاری و همراهی جادوی سكوت همیشه به سوی شما دراز است .

اگر مطلب - داستان - شعر و ... و یا زمزمه ی دلتنگی  برای گفتن دارید تا در جادوی سكوت به نام خود شما پست شود برای من به آدرس Email   جادوی سكوت ارسال كنید . و در ضمن دادن نظر فراموش نشه

مخصوصأ تو  ای دوست عزیز تالاسمی  منتظرم ...

سبز باشید و جاری

thalassemia

 


نوشته شده در پنجشنبه 5 مهر 1386 ساعت 11:09 ق.ظ توسط امید نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك