تبلیغات
جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است" - نمیدونم چی باید بگم !!!

جادوی سکوت"سکوت سرشار از سخنان ناگفته است"

دوست عزیزم

مرحم دلتنگی هایم

همدم دلواپسی هایم

پناه خستگی هایم

دوست من ...!

توای كه مرا از خود میدانی و من هم تو را از خویش ...

دوست من ،هم دل باش چون دل و جانم را در كف سینی ره آوردت خواهم كرد !!

تالاسمی

دوستان خوبم سلام 

سلامی از ته دل به گرمی یه هوای كم نظیر تابستانی و یك هوای شرجی نفس گیر شمالی ! سلامی به سرمای یك لیوان یخ در بهشت و بستنی  میوه ای خوشمزه ای كه بخورین و دلتون در این تابستون سوزان خنك شه و جیگرتون حال بیاد !!

وای این روزا چقدر برق می ره ...!!! الان كه دارم این مطلب رو مینویسم ساعتی ست كه برق قطع شده و من كلافه از گرمای شدید این روزها و ساعت های بی برقی زیر سو سویه شمع دارم براتون می نویسم ...!

وای چقدر شاعرانه !!Smiley

میدونم غیبت ما یه کوچولو طولانی شده بود ! اما امیدواریم به بزرگواریتون ما رو ببخشید ... البته دلایلی هم برای این غیبت طولانی داشتیم ! من و مریم تو این مدت هر دو درگیر امتحانات دانشگاه بودیم، بعد از اون هم من باید وبلاگ رو به روز و بیشتر به اون رسیدگی میكردم كه متاسفانه مشغله های شخصی و كاری(انجمن) و امتحان كنكوری كه پیش رو داشتم و درگیری های روحی ( كه بخش عمده اون مربوط می شه به مسائل انجمن و مشكلات دارویی)فرصت و حوصله رو از من گرفت كه بتونم ...!

مریم هم كه این روزها همچنان درگیر پروژه دانشگاه ست ...!

خوب دوستان از همین جا از تك تك شما دوستان عزیزم تشكر و معذرت میخوام ،اینكه در غیاب ما به جادوی سكوت سر زدید و ما رو در این مدت از نظرات زیباتون بی بهره نگذاشتید و معذرت میخوام كه در این مدت دوستان نیمه راهی بودیم كه حتی در پاسخ به محبت شما جمله ای ننوشتیم مخصوصا شما دوستان و همكاران وبلاگ نویسمان ،

از بی وفاییمان پوزش میخواهیم ...!

و اما بعد یك غیبت طولانی اومدیم اونم با یك توپ پر ...

الان هم كه دارم این مطلب رو می نویسم حال مساعدی ندارم ،روحم پریشان و عصبی و افكارم مخطوش و درگیر، ،انگشتانم  رو مشت كردم  كه شاید بتونم كمی بغض و روح پریشانم رو تسكین بدم ...!

سوال های در غالب واژه ی چرا به دیوار افكارم فشار میاره و میخواد با فریاد( اون هم اونقدر بلند كه ارتعاشش گوش فلك رو كر كنه) بگه چرا ...؟؟؟!!!             تا كی...؟؟؟!!!

مطمعنأ تمام شما دوستان عزیز تالاسمی با مشكل كمبود یا بهتر بگم قطع واردات دسفرال و جایگزینی داروی جدید مشابه آن یعنی دسفوناك روبرو هستید ...! كه اهالی تالاسمی در استان مازندران هم از این مشكل مستثنی نیستند و فریاد 18000 تالاسمی در كشور هم انگار به گوش مسئولان محترم نمی رسه !!!

برای همین تصمیم گرفتم (طبق تجربه گذشته كه البته زیاد هم دل گرم كننده نبود!!) نامه ای رو خطاب به مسئولین محترم بنویسم و با امضاء ی بیش از نصف اهالی تالاسمی زیر نامه اون رو به صورت یك طومار برای مسئولین بخصوص رئیس جمهور گرامی جناب آقای دكتر محمود احمدی نژاد و  وزیر محترم بهداشت و درمان جناب آقای دكتر لنكرانی ارسال كنم كه شاید ، شاید ، شاید  ترتیب اثری داده بشه !!!

اما متاسفانه برخی از بزرگان ! با ارسال این نامه موافق نیستند !! برای همین فعلا از ارسال اون منصرف شدم !!!

راستش نمیدونم چی باید بگم !!

در هر حال در روزهای آتی متن نامه رو در وبلاگ میگذاریم تا شما دوستان عزیز مطالعه و از نظرات زیباتون ما رو بهرمند كنید و در صورت ارسال نامه حتما شما رو مطلع خواهیم كرد .!!

و اما ...!

«شكوفه و چمن و نور و رنگ و عطر و سرود
سپاس و بوسه و لبخند و شادباش و درود»
«به پرستو ، به گل ، به سبزه درود ! »

انجمن تالاسمی استان مازندران(ساری) به امید و یاری پروردگار مهربان، همچون سالهای گذشته تصمیم به برگزاری جشنی به مناسبت نیمه شعبان گرفته كه ضمن تبریك این روز به همگیه شما دوستان عزیزم ازتون دعوت می كنیم كه در این مراسم شركت و با ما همراه باشید !

زمان: 24 مرداد ساعت 7 تا 11 شب

مكان: بیمارستان بوعلی سینا ساری

راستی ! منتظر گزارش و عكسهای جشن باشید ...!!

به امید دیدارSmiley

تالاسمی

 


نوشته شده در چهارشنبه 23 مرداد 1387 ساعت 12:08 ق.ظ توسط امید نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك